Агропереробка - виробник молочної та плодово-ягідної продукції

Купити horeca продукти від ТМ Щедрик (Агропереробка)

ТОВ ВТП «Агропереробка» – це підприємство, яке вже більше 30 років успішно працює на українському ринку продуктів харчування. Впродовж 5 років компанія зберігає щорічний приріст обсягів виробництва на рівні 30%. З метою розвитку виробництва керівництво компанії здійснює інноваційну політику, впроваджує нові технології та випускає нові види продукції.

Продукція компанії випускається під ТМ «Щедрик» у м. Рівне. Підприємство має міжнародні сертифікати ISO – з харчової безпеки 22000 та впровадження системи управління якістю 9001.

Молочні продукти

ТОВ ВТП «Агропереробка» в м. Рівне займається виробництвом натуральної молочної продукції, яку із задоволенням купують заклади сегмента HoReCa, а також кінцеві споживачі. У складі молочної продукції від ТМ «Щедрик» не міститься шкідливих добавок, вона зроблена виключно з натурального молока. Ми регулярно поставляємо продукти для HoReCa і впродовж довгих років співпрацюємо з кращими закладами громадського харчування.

На даний момент ми здійснюємо доставку молочної продукції в Київську, Харківську, Львівську, а також Волинську області, покриваємо Рівненську, але готові розширюватися. Таким чином, Ви можете купити молочну продукцію оптом з доставкою прямо на виробництво, в ресторан або кафе. Наша компанія доставляє продукцію на спеціальному транспорті, який обладнаний холодильними камерами. Це дозволяє зберегти структуру і смак продукції, доставити її прямо до дверей Вашого закладу.

ТМ «Щедрик» пропонує широкий асортимент натуральної молочної продукції:

 • Пастеризоване молоко для щоденного вживання.
 • Кисломолочні напої оптимальної жирності.
 • Йогурти різної жирності на будь-який смак.
 • Сметана, масло та вершки. У їх складі немає рослинних жирів і сторонніх домішок.
 • Сири напівтверді, кисломолочні та м’які. Унікальна добірка смаків – моцарела, рікота, бринза, фета і безліч інших видів сиру.
 • Згущене молоко незбиране з цукром і стерилізоване. Ми виробляємо краще згущене молоко відповідно до вимог ДСТУ.

Продукція HoReCa

HoReCa – це сегмент на ринку індустрії гостинності. ТМ «Щедрик» є надійним постачальником продуктів для HoReCa. Ми поставляємо продукцію в ресторани, кафе, паби, бари, кондитерські, а також у фітнес-центри, готелі, кав’ярні формату «to go». Наше підприємство систематично аналізує тенденції ринку і може запропонувати клієнтам нові рішення. Наша компанія перша в Україні розпочала виробництво топінгів, сиропів, а також наповнювачів!

Використовуючи нашу продукцію, Ви зможете створювати неймовірно смачні десерти та напої. Ми пропонуємо ароматні та натуральні джеми, топінги і сиропи, які підходять для приготування випічки, десертів, алкогольних і безалкогольних коктейлів. За допомогою наших висококонцентрованих сиропів Ви зможете розширити меню свого закладу і завжди залишатися в тренді, залучаючи все більше нових клієнтів.

Переваги товарів для HoReCa від ТМ «Щедрик»:

 • Ми пропонуємо якісну начинку з різними смаками, за допомогою якої Ви зможете готувати унікальні фірмові десерти та коктейлі.
 • Використання нашої готової продукції допоможе заощадити час Вашого персоналу.
 • У процесі виробництва ми використовуємо натуральні фрукти, що забезпечить чудовий зовнішній вигляд і неповторний смак готової продукції.

Плодово-ягідні наповнювачі

ТОВ ВТП «Агропереробка» активно співпрацює з виробниками морозива, молочних продуктів та кондитерських виробів, пропонуючи широкий асортимент фруктових наповнювачів високої якості. Ми пропонуємо нашим клієнтам більше 400 найменувань начинок, у тому числі неймовірно смачні ягідні, фруктові та молочно-шоколадні наповнювачі. Філософія нашої компанії – індивідуальний підхід, тому ми можемо створити наповнювач спеціально для Вас!

Наша продукція використовується для виробництва морозива з шоколадними, плодовими, фруктовими та ягідними добавками. Наповнювачі від ТОВ ВТП "Агропереробка" підійдуть і для м'якого, і для порційного, і для фрізерного морозива. Наші термостабільні наповнювачі зберігають свої органолептичні та смакові властивості при температурі до 220 С°. Вони чудово підходять для приготування відкритої та закритої випічки. Також їх можна використовувати для приготування слойок, зефіру, кексів, пряників і т.д. ТМ «Щедрик» також пропонує фруктові наповнювачі для йогурту, які використовуються в якості сировини для виробництва продукції, збагаченої фруктовими та ягідними смаками.

Плодово-овочева продукція

Плодово-ягідне пюре від ТМ Щедрик, Рівне

Безумовно, плодово-овочева продукція є дуже корисною для організму. До складу такої продукції входять вітаміни, клітковина, органічні кислоти, макро- та мікроелементи, вуглеводи, цукор, крохмаль.

ТМ «Щедрик» пропонує своїм клієнтам великий вибір плодово-овочевої продукції:

 • Натуральні соки – чудове джерело вітамінів для всіх членів сім’ї.
 • Домашня консервація, яка вироблена згідно ДСТУ.
 • Смачні натуральні соуси, приготовані за авторськими рецептурами.
 • Плодово-ягідні пюре без додавання цукру спеціально для дітей і дорослих.
 • Помадки та молочно-шоколадні пасти з різними смаками.
 • «Домашнє» варення і смаколики в сиропі для тих людей, які не можуть уявити своє життя без солодкого.

Тушонка та консервовані каші

В теперішніх умовах війни ми спеціально розробили нову лінію продукції м’ясної консервації: тушонка та консервовані каші з м'ясом, які є натуральним та корисним продуктом з великим терміном зберігання. Продукція від ТМ «Щедрик» була створена саме у воєнний час для військових, вимушено переміщених осіб, та гуманітарної допомоги. Також їх використовують туристи, студенти, люди, яким бракує часу на приготування їжі і робітники заводів та фабрик.

Купити продукцію ТМ «Щедрик» оптом від виробника

ТОВ ВТП «Агропереробка» в м. Рівне – соціально відповідальне підприємство, тому для нас важливо бути доступними для кожного покупця. Ми завжди встановлюємо реальні ціни і міняємо їх тільки в залежності від зміни вартості комплектуючих і сировини. Наша продукція реалізовується у фірмових торгових магазинах і кіосках, а також в інтернет-магазині.

Інтернет-магазин «Щедрик» пропонує широкий асортимент продукції за вигідними цінами для ресторанів, кафе, готелів, а також для приватних осіб. Ми робимо все можливе, щоб постійні та нові клієнти були задоволені якістю нашої продукції.

Наша компанія завжди рада співпраці з оптовими клієнтами. У нас Ви можете купити молочні продукти оптом, а також замовити плодово-овочеву продукцію з доставкою по території України та за кордон. Для оформлення замовлення Вам потрібно зв’язатися зі співробітниками оптово-контактного відділу за телефоном або електронною поштою. Якщо у Вас виникнуть запитання з приводу продукції або її доставки, просто зв’яжіться з нами. Менеджери ТМ «Щедрик» в м. Рівне зможуть Вас проконсультувати, і в разі потреби допоможуть оформити замовлення. Співробітники нашої компанії швидко обробляють навіть найскладніші замовлення і відправляють їх за вказаною адресою в максимально стислі терміни.

Замовте дзвінок