Сертифікати та нагороди

Ми — соціально відповідальне підприємство, де керівництво та колектив ТОВ ВТП «Агропереробка» дбають про безпеку наших клієнтів та споживачів. Ми — підприємство, сертифіковане згідно міжнародних стандартів ISO. Крім того, якість нашої продукції та професійність колективу постійно підтверджується нагородами та дипломами.

Мета виробництва під торговою маркою «Щедрик» — це виняткова натуральність продукції, збереження найкращих традицій та постійний контроль над якістю. А індивідуальний підхід та турбота про кожного — це наша філософія.

Сертифікати ISO

Міжнародна Організація зі Стандартизації (англ. International Organization for Standardization, ISO) — міжнародна організація, метою діяльності котрої є ратифікація розроблених спільними зусиллями делегатів від різних країн стандартів.

Організація ISO була заснована 23 лютого 1947 двадцятьма п'ятьма національними організаціями з стандартизації, як координуючий орган.

Для клієнта та споживача ISO — це гарантія якості як роботи, так і продукції. Це документ, який підвищує конкурентоспроможність компанії і доводить, що вона є кращою серед інших.

Сертифікат відповідності ISO 9001:2008

Сертифікат відповідності ISO 9001:2008

Система управління якістю (ДСТУ ISO 9001:2008) – це комплекс взаємопов'язаних процесів, які, формуючи більш досконалу модель управління діяльністю компанії для забезпечення її результативності, опираються на лідерство керівництва і уміння персоналу, а також ведуть до взаємовигідних стосунків з постачальниками.

Наявність сертифікату ISO 9001 гарантує, що всі виробничі процеси, які функціонують на виробництві, є чітко скоординованими і знаходяться під контролем керівників процесів.

Сертифікат відповідності ISO 22000:2005

Сертифікат відповідності ISO 22000:2005

Система управління безпечністю харчових продуктів ISO 22000:2005 — гармонізований до стандартів менеджменту якості, екологічного менеджменту і пристосований до сертифікації перший стандарт, який був опублікований у 2005 році, і встановлює єдині вимоги до систем HACCP.

Наявність сертифікату ISO 22000 гарантує, що продукція, котру ми випускаємо під ТМ Щедрик є абсолютно безпечною для споживання і процес виготовлення ретельно контролюється впродовж усього ланцюгу виробництва: від постачання комплектації до реалізації в торгових точках.

Нагороди та сертифікати

Замовте дзвінок