Наповнювачі для молочної промисловості

Наповнювачі для молочної промисловості

Наповнювачі для молочної промисловості

Використовуйте наші наповнювачі для йогуртів питних, йогуртів із плодово-ягідним смаком, сироватки, сиркових мас, глазурованих сирків, молочних напоїв і коктейлів.

Наповнювачі гомогенні

Використані протерті фрукти та ягоди до однорідної глянцевої маси без збереження структури фруктів, але з відтвореним натуральним смаком.

Наповнювачі гетерогенні

Поливи

Уварена молочна маса з додаванням какао, какао-масла, сухого молока, карамельної пасти і патоки з відтвореними натуральними смаками.

Наповнювачі гомогенні, гетерогенні та поливи

Використовуються для десертних та глазурованих сирків, кисломолочних йогуртів, творожних десертів, напоїв на молочній основі. Максимально полегшує формування стержня в сирку. Кількість с.р. (30%-80%) та pH (3,5-4,2) за замовленням клієнта.

Наповнювачі гомогенні

Наповнювачі гетерогенні

Використані відібрані плоди фруктів і ягід із відповідно встановленими розмірами як в цілісному так і в подрібненому вигляді (розміри шматочків за замовленням). Наповнювачі мають глянцеву, апетитно-привабливу поверхню і яскравий фруктово-ягідний смак. Колір — однорідний, що відповідає кольору ягід і плодів, з яких виготовлені наповнювачі. Масова частка фруктів складає 20-55%.

Поливи

Натуральні фруктові наповнювачі для молочної промисловості від ТМ «Щедрик» - переваги, види і особливості

Наповнювачі для йогурту

ТМ «Щедрик» пропонує широкий асортимент натуральних наповнювачів для молочної промисловості. Фруктові наповнювачі можна використовувати для виробництва багатьох видів молочної та кисломолочної продукції, в тому числі:

 • питних і густих йогуртів;
 • сирків;
 • сироваткових напоїв;
 • молочних десертів;
 • кефірів і ряжанок;
 • молочних коктейлів;
 • смузі й інших продуктів.

Використання фруктових наповнювачів в молочній промисловості дозволяє розширити асортимент продукції і залучити більше нових покупців. Адже продукти, в які додають фруктові наповнювачі, мають більш насичений та оригінальний смак.

Переваги наповнювачів для молочної промисловості

 1. Застосування наповнювачів значно прискорює процес виробництва готової продукції.
 2. Використання фруктових наповнювачів дозволяє значно спростити технологічний процес.
 3. Застосовуючи якісні натуральні наповнювачі, виробникам вдається зменшити використання штучних барвників, ароматизаторів і стабілізаторів.
 4. З їх допомогою смак готової продукції стає більш різноманітним і оригінальним.

Особливості фруктово-ягідних наповнювачів та їх види

Залежно від виду молочної продукції та вимог виробників, наповнювачі бувають:

 • гомогенні: мають однорідну структуру;
 • гетерогенні: зі шматочками фруктів і ягід різної фракції (за бажанням і технічними можливостями замовника) крупно порізані або цільні елементи.

При виробництві наповнювачів для йогуртів та інших видів молочної продукції застосовуються пектини, які забезпечують продукту в’язкість і при цьому не змінюють структурних особливостей кисломолочної продукції.

Наповнювачі для йогуртів

Наповнювачі для домашнього йогурту

Наповнювачі, які пропонує ТМ «Щедрик», підходять як для густих, так і для питних йогуртів. Є безліч способів застосування наповнювачів. Наприклад, їх можна перемішувати з йогуртом, робити спіралі, прошарки. Також наповнювачі підходять для йогуртів з топерами: тоді можна їсти йогурт окремо, а наповнювач – окремо, а при бажанні можна змішати їх. У наповнювача повинна бути хороша сумісність з йогуртом. Тому важливо, щоб у наповнювачі вміст сухих речовин був не більше 55%.

Чому варто обирати продукцію від ТМ «Щедрик»?

ТМ «Щедрик» пропонує високоякісні фруктові наповнювачі для молочної промисловості. Співробітники компанії вже 15 років успішно працюють у харчовій промисловості, пропонуючи оптовим і роздрібним покупцям широкий асортимент якісної натуральної продукції. Ми намагаємося активно впроваджувати інноваційні розробки, що дозволяє розширити асортимент продукції і покращити її якість.

Ми дбаємо про здоров’я споживачів нашої продукції, а також про навколишнє середовище, тому при виробництві нашої продукції намагаємося використовувати максимум натуральних інгредієнтів. Також ми дотримуємося всіх стандартів якості продукції, і в результаті можемо запропонувати нашим клієнтам високоякісні та смачні наповнювачі.

За допомогою наших наповнювачів можна легко домогтися високої якості готового продукту і його бездоганних смакових характеристик. У результаті Ви зможете розширити асортимент готової продукції та залучити більше нових покупців.

Купити оптом наповнювачі для йогуртів та інших молочних продуктів

Фруктові наповнювачі для молочної промисловості

У каталозі інтернет-магазину «Щедрик» представлено широкий асортимент наповнювачів для йогуртів, глазурованих сирків, сиркових мас, сироваток та іншої молочної продукції. Ми пропонуємо оптимальне рішення для Ваших особистих і ділових потреб, при цьому гарантуючи найкраще співвідношення ціни та якості товарів.

Компанія запрошує до співпраці виробників молочної продукції: від великих комбінатів до крафтових міні-молокозаводів. Доставляємо продукцію по території України, а також за кордон. Для оформлення замовлення зв’яжіться по телефону або електронній пошті з нашим оптово-контактним відділом. Звертайтеся до менеджерів нашої компанії, якщо у Вас виникнуть будь-які питання з приводу нашої продукції або оформлення замовлення. Ми максимально швидко обробляємо замовлення і відправляємо їх нашим клієнтам за вказаною адресою.

Популярні запитання

Для чого використовуються наповнювачі для молочної промисловості від ТМ «Щедрик»?

Наповнювачі використовують при виробництві питних і густих йогуртів, сироваток, глазурованих сирків, сиркових мас, молочних напоїв і смузі.

Які види наповнювачів для молочної промисловості пропонує ТМ «Щедрик»?

Ми виробляємо широкий асортимент фруктових, ягідних, молочно-шоколадних наповнювачів. У нашому асортименті – понад 400 найменувань, у тому числі гетерогенні та гомогенні наповнювачі, а також поливи.

Чи можна замовити наповнювачі, яких немає на сайті?

Так, можна. Наша філософія – індивідуальний підхід до кожного клієнта, тому ми готові створити якісний наповнювач спеціально для Вас.

Який обсяг наповнювачів у стандартній тарі від ТМ «Щедрик»?

ТМ «Щедрик» пропонує наповнювачі в поліпропіленових відрах вагою 13 кг, а також 25 кг.

Замовте дзвінок