• Pearl barley porridge with chicken

   Pearl barley porridge with chicken

   Ціна зменшується залежно від обємів

  • Pearl barley porridge with pork

   Pearl barley porridge with pork

   Ціна зменшується залежно від обємів

  • Buckwheat porridge with chicken

   Buckwheat porridge with chicken

   Ціна зменшується залежно від обємів

  • Buckwheat porridge with pork

   Buckwheat porridge with pork

   Ціна зменшується залежно від обємів

  • Rice porridge with chicken

   Rice porridge with chicken

   Ціна зменшується залежно від обємів

  • Rice porridge with pork

   Rice porridge with pork

   Ціна зменшується залежно від обємів

Консервовані каші з м’ясом

Консервовані каші з м’ясом

Консервовані каші з м'ясом з натуральних складових – чудова повноцінна страва, яка швидко та легко готується – її достатньо розігріти в мікрохвильовій печі або на сковороді.

Консервована каша з м’ясом – продукт, який користується значним попитом як в роздрібних, так і оптових продажах, особливо в умовах війни, коли їх зручно зберігати в підвалах та бомбосховищах, передавати як гуманітарну допомогу для військових ЗСУ, ТрО та вимушено переміщених осіб. Готові м’ясні консерви чудово підходять для закупівлі про запас через можливе подорожчання цін на продукти харчування та їх дефіцит, про який вже зараз попереджує керівництво країни у зв’язку з війною.

Консервовані каші з тушонкою – це популярні продукти харчування і у мирний час. Консерви використовуються студентами, туристами, робітниками заводів і фабрик, та людьми, які за браком часу хочуть готувати вдома їжу швидко та просто. Найбільш розповсюджені – перлові, гречані та рисові каші з м’ясом свинини чи курки.

Консервовані каші з м’ясом від ТМ «Щедрик» - виготовлені з натуральних складових, мають підвищений вміст м’яса та досконалий смак.

Переваги консервованих каш з тушонкою ТМ «Щедрик»:

 • можна використовувати як повноцінну страву;
 • достатньо просто розігріти – і каша готова до споживання;
 • домашній смак;
 • для приготування використовуються натуральні інгредієнти;
 • широка лінійка вибору смаків.

Корисні властивості та різновиди консервованих каш з м'ясом

Гречану, рисову чи перлову кашу з тушонкою в консервах можна брати з собою на роботу, в подорожі, походи або ж використовувати для швидкого смачного домашнього обіду. Консервовані каші з м’ясом можна довго зберігати, при цьому вони не потребують якихось спеціальних температурних умов. Вони досить поживні та швидко втамовують голод, насичуючи організм білками, вуглеводами та жирами. Цей продукт вважається самостійною стравою та готовий до вживання без приготування. Готові каші з м’ясом мають високу енергетичну та поживну цінність, але каші зі свининою більш поживні на відміну від каш з куркою. Тривалий термін придатності зумовлений стерилізацією в спеціальних автоклавах та правильною тепловою обробкою під тиском. Але не зважаючи на це, продукт зберігає корисні властивості – білок, жири, вуглеводи, кальцій, магній.

Консерва «гречка з м’ясом» та інші різновиди цієї продукції вважаються висококалорійними, це дозволяє швидко відновити запас енергії після їх споживання. М’ясні каші з підвищеним вмістом білків допомагають покращити стан шкіри, волосся, нігтів та збільшити м’язову масу тіла.

Під час дієтичного харчування для схуднення консервовані каші, що містять вітаміни та мінерали, також можна вживати разом з овочевими салатами. Продукт дозволяє відновити недостатню кількість поживних речовин у організмі.

М’ясні каші легко засвоюються організмом, а тому підходять людям, які не можуть вживати смажену або запечену їжу через захворювання та вимушені дотримуватись дієтичного харчування.

Найбільш популярні каші з м’ясом ТМ «Щедрик»:

 • Консерви «гречка з м’ясом свинини». Склад продукту: м'ясо свинини, вода, крупа гречана, сіль, прянощі (чорний перець горошком, лавровий лист, духмяний перець). Гречана каша з м’ясом має досконалий смак завдяки оптимальному співвідношенню каші, м’яса та жиру.
 • Консерви «каша гречана з м’ясом курки». Продукт виготовлений з м’яса курки, гречки, води, спецій.
 • «Перлова зі свининою». Склад продукту: свиняче м'ясо, вода, перлова крупа, сіль, прянощі. Консерви мають домашній смак та аромат.
 • «Перлова з м’ясом курки». Консерви виготовлені з курячого м'яса, води, перлової крупи, солі та інших спецій.
 • Консерви «рисова каша з м’ясом свинини». Склад: свиняче м'ясо, вода, рис, спеції та сіль.
 • «Рисова з куркою». Продукт вироблено з наступних інгредієнтів: куряче м'ясо, рис, сіль та спеції.

Купити консервовані каші з м’ясом оптом або в роздріб можна в нашому інтернет-магазині Агропереробка. Доставка по Україні, співпрацюємо з ОВА та в подальшому з ОДА.

Як вибрати якісні консервовані м’ясні каші?

Під час купівлі консервованих м’ясних каш варто дивитись на інформацію, які міститься на етикетці банки. Не варто брати продукцію, до складу якої входить соя та консерванти, барвники, стабілізатори смаку. Якщо продукт виготовлений за стандартами ДСТУ, всі складові будуть відомими та зрозумілими.

Крім цього, обов’язково перевіряйте термін придатності консерви, можливі пошкодження банки та кришки. На банці повинно бути маркування щодо дати виготовлення, терміну зберігання, індексу товару, даних про підприємство-виробника, нанесене за допомогою фарби або іншим спеціальним способом. Така інформація доводить, що це якісна каша в консервах із куркою чи свининою. Ціна на таку продукцію залежить від складу.

Де можна купити консервовані каші з м'ясом від виробника?

Консервовані м’ясні каші – смачна та готова продукція, яку можна зберігати тривалий час. Ми пропонуємо розумні ціни, крім цього додаткове зменшення вартості для оптових замовлень, а також гарантуємо дотримання всіх умов зберігання продукції. Співпрацюємо з ОВА та в подальшому з ОДА.

Необов’язково ходити до магазину, щоб купити консервовані каші з м’ясом. Всі товари Ви можете замовити в нашому інтернет-магазині Агропереробка, обравши доставку кур’єром. Перед відправленням замовлення ми ретельно перевіряємо термін виготовлення, а тому до Вас потрапить лише якісний продукт.

Request a call