Смачні та корисні сирники

Смачні та корисні сирники

За вікном все ще зима і мороз. В таку холоднечу хочеться затишку, тепла і чогось смачненького. А так як свята вже позаду і не за горами весна і тепло, слід звернути увагу на раціон харчування. Тому, хто ще не доїв новорічних цукерок та тістечок, віддаємо залишки ворогам і терміново переходимо на корисні і правильні страви!

З власного досвіду знаю як важко увійти в режим після місяця святкових частувань. Але якщо робити це поступово, а не в один день, то все не так страшно/ Особливо, якщо ви є поціновувачем ТМ "Щедрик"!

Особисто я обожнюю творог і можу їсти його щодня. Та найбільше мені смакують сирники з кокосом. Готую їх за стандартним рецептом, але без цукру і замість муки вищого ґатунку беру рисову. Орієнтовно 600 гр. творогу, 2 яйця, трішки солі, ваніль, борошно та близько 70-100 гр. кокосової стружки. Іноді ще додаю родзинки, але тоді зменшую кількість кокосової стружки. Все гарненько вимішуємо, формуємо сирнички і випікаємо на антипригарній сковороді або в духовці. Пахне неймовірно і смак надзвичайний! А щоб було солодко додаємо до них на свій смак мед, йогурт, горіхи чи фрукти.
Рекомендую! Адже це і смачно, і швидко, і, що саме головне, корисно!

Замовте дзвінок