Як тримати себе у формі після великодніх свят?

Як тримати себе у формі після великодніх свят?

Дорогі читачі! Напередодні такого чудового Свята, як "Великдень" не слід розслаблятися з підтримкою своєї фізичної форми та режиму корисного харчування.

В моїй практиці доволі часто спостерігається різкий спад занять в цей період часу. Пізніше клієнти повертаються, і ми починаємо майже все спочатку. Щоб тримати себе на плаву, ви повинні завжди бути треновані і підтримувати м'язи в тонусі. Зробили собі два дні відпочинку і прямо зі святкового столу на тренування. Після довготривалого посту можна вже сміло добавляти в свій раціон білкові продукти тваринного походження. Не забувайте, що білок є будівельним матеріалом для ваших м'язів та організму в цілому. Без цього макронутрієнта про гарну фізичну форму можна і не мріяти.

Сьогодні ми поговоримо про те,як має виглядати тренування на підтримку м'язового тонусу та прискореного жироспалювання. Перш за все, потрібно зробити хорошу розминку для того, щоб розігріти організм та підготувати до роботи. Спочатку ви виконуєте кардіонавантаження 10-15 хвилин, це може бути легкий біг, скакалка, або робота на велотренажері чи орбітреку. Після цього переходим на загальну розминку всього тіла. Розминаємо все від шиї до ніг. По закінченню розминки рухаємось далі до виконання вправ. Тренування має вигляд "колового тренування" . Всі вправи виконуються по колу, одна за одною з мінімальним відпочинком між ними. В тренування входять вправи на всі групи м'язів. Розпочинаємо з вправ на ноги, так як вони найбільші м'язи в нашому тілі, наступна вправа на грудні, спину, плечі, руки та вправи на прес. Після закінчення кола відпочиваємо 3-5 хвилин, і гайда до повторення кола. Таких повторів ви виконуєте 2-3 по 15-20 разів в залежності від підготовки, якщо хороша, можна 3-4. Ну от і все дорогі друзі, немає нічого складного головне бажання, буде бажання буде і результат!

Надіюсь що моя програма тренувань надасть вам гарного вигляду та хорошого настрою. Будьте здоровими та спортивними!

Замовте дзвінок