Санаторне оздоровлення: особливості харчування

Санаторне оздоровлення: особливості харчування

Чи вірите Ви в санаторне оздоровлення? Чи викликають у Вас довіру санаторно-курортні комунальні заклади?

Чесно, у мене до тепер було побоювання до занедбаних санаторіїв, курортів, пансіонатів, тим більше, кілька разів чула від знайомих про обмани на сайтах, фото, які не відповідають дійсності, завищені ціни, неякісні страви…

Але, начитавшись відгуків, наслухавшись розповідей, рекомендацій педіатра та лора, я таки зважилася і… не розчарувалася). Той хто шукає, обов’язково знайде потрібне.

Отже, хочу поділитися своїми реальними враженнями. Для себе та донечки я обрала санаторій матері та дитини. За десять днів лікування та оздоровлення - ми і відпочили, щоденно пили воду з джерела з цілющою мінеральною водою, гуляли лісом, обговорювали нові здобутки, адже для цікавого дозвілля дітей постійно організовувалися різноманітні гуртки, естафети, змагання, конкурси з аніматорами та майстер-класи з декору тканин, декупажу, миловаріння, крім усього, тішилися погоді, новим знайомствам та зуміли зрозуміти як любимо час, який проводимо разом.

Єдине, про що довелося подбати завчасно це про молочну смакоту від ТМ Щедрик, зараз настільки зручно брати з собою продукцію Щедрик, уся продукція якісно запакована, промаркована і з будь-яким фасуванням ваги. Як і цього разу, завжди беру з собою сири-рулети ручної роботи у вакуумній упаковці приблизно по 200 г, адже вони зберігаються 15 діб при t 0–8`C, і звісно, «Адигейський» ))) Для мене це унікальний сир вищого ґатунку. Раджу брати з собою, завжди! Ваша подорож та відпочинок пройдуть ще краще!

Ризикуйте, любіть, оздоровлюйте своїх діток та насолоджуйтеся кожною миттю проведену з ними!

Замовте дзвінок