Смачна та корисна сирна запіканка синочку

Смачна та корисна сирна запіканка синочку

На третьому році життя мій синочок вже часто показує свої вподобання щодо їжі. І якщо раніше він їв творог щодня, то тепер треба щоразу придумувати, в якому вигляді йому подати той самий творог, щоб він його з'їв і отримав усі корисні речовини з нього. Тому дуже часто в нагоді стає запіканка, яка завжди мене виручає в ті дні, коли у дитини не найкращий апетит. Робиться легко і швидко, а на основі продуктів від "Щедрик" містить в собі все, що треба зростаючому організму.

Отже я беру 0,5 кг Надуг, збиваю міксером, додаю туди 50-70 грам цукру і щіпотку ваніліна, збиваю і додаю 2 яйця, збиваю ще раз, додаю 50 грам розтопленого масла "Щедрик" і досипаю туди 40 грам манки. Вимішую, даю постояти, щоб манка розбухла, а тим часом вже гріється духовка до 200 градусів. Виливаю все у форму і ставлю пектися 30-40 хвилин. Як тільки запіканка підрумяниться, перевіряю зубочисткою готовність всередині, зазвичай дістаю відразу або через хвилин 10.

Ріжу на кубики, ставлю з компотиком і милуюсь, як синочок уплітає той самий творог))))

А ще в таку запіканку можна додавати різні начинки - терте яблучко, терту гарбузу, курагу, родзинки і будь що на ваш смак або смак вашого малюка :))))

Замовте дзвінок